Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-17, 16:20   #3209
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_marmolada Pokaż wiadomość
Podjęłam się zlecenia dla pewnej firmy (tłumaczenie). Początkowo miała być umowa zlecenie albo o dzieło, potem się okazało, że jednak nie będzie (zresztą i ja nie nalegałam bo pieniądze z tego nie były duże a potem problemy z rozliczaniem tego). Tłumaczenie im wysłałam, po czym wykonałam telefon do tej kobiety, że mają je na mailu. I wszystko ok, powiedziała że JUTRO (czyli jakiś tydzień temu) będą dzwonić żeby ustalić kwestie dotyczące rozliczenia się. Do dziś telefonu z ich strony nie było, tak jakby ta kobieta nagle zapadła się pod ziemię. I teraz zastanawiam się co robić. Z jednej strony to tylko kilka stów, z drugiej przeklinałam nad tym tłumaczeniem i poświęciłam mnóstwo czasu, bo to tłumaczenie specjalistyczne, z trzeciej mogłam się domyślać że mnie w*****ą brzydko mówiąc, ale zgodziłam się na brak umowy z tego względu, że jakiś tam znajomy znajomego mojej mamy jest prezesem w tej firmie. Co byście robiły na moim miejscu? Dzwonić tam czy olać? Jak tak, to co mam powiedzieć? Kobieta z którą to załatwiałam cały czas utrzymywała ze mną prawie że koleżeńskie stosunki i głupio mi tak nagle dzwonić z pretensjami, ale może powinnam?
no to może uderz do tego znajomego z zapytaniem czy mają jakieś problemy finansowe w firmie, bo nie otrzymałaś do tej pory zapłaty za wykonane zlecenie...
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora