Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-17, 17:21   #3210
czekoladowa_marmolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 18
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
no to może uderz do tego znajomego z zapytaniem czy mają jakieś problemy finansowe w firmie, bo nie otrzymałaś do tej pory zapłaty za wykonane zlecenie...
Ten znajomy znajomego mamy to taka "piąta woda po kisielu". Nie mam z nim nawet kontaktu. Ogólnie sytuacja jest dość specyficzna, bo miałam podjąć pracę w tej firmie, polecił mnie właśnie znajomy znajomego mamy, ale ze względu na to że za daleko nie zdecydowałam się, zresztą miałam już wcześniej załatwioną inną pracę... No i kilka dni później telefon z prośbą o przetłumaczenie tekstu, zgodziłam się bo ci ludzie którzy ze mną rozmawiali na miejscu wydawali się bardzo w porządku, ta kobieta też. No ale do dziś nie oddzwoniła i wydaje mi się, że albo "celowo zapomnieli" i może mają nadzieję, że się nie upomnę, albo coś im w tym tekście nie pasowało - był bardzo trudny do przetłumaczenia, ale wysłałam im próbkę i poprosiłam, żeby ta kobieta zweryfikowała czy jej pasuje i powiedziała że tak i prosiła, żebym tłumaczyła dalej. W każdym razie ich zachowanie nie jest w porządku, olałabym te kilka stów ale straciłam na to naprawdę mnóstwo czasu i nieraz klęłam nad tym tekstem, najgorszemu wrogowi nie życzę takiego zlecenia bo mimo że jedne z moich studiów to filologia to cudem było znalezienie słownictwa użytego w tym tekście, dlatego na 1 stronę schodziły mi prawie 2 godziny a i tak im podałam niską stawkę bo nie wiedziałam, że to będzie szło jak krew z nosa.
czekoladowa_marmolada jest offline Zgłoś do moderatora