Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 17:45   #59
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem tu nowa i jednocześnie załamana moimi pierwszymi w życiu tipsami. Załączam dwie fotki - lewej i prawej dłoni. Tipsy robiłam u dziewczyny, której ogłoszenie znalazłam na Allegro. Wprawdzie dałam za nie 40 zł, ale dziewczyna mówiła, że zna się na rzeczy, że robi tipsy juz od dwóch lat i ma stałe klientki - więc to mnie przekonało. Dodatkowo pokazała swoje prace na blogu, pazurki były śliczne a te moje wyglądają kulfoniasto, frencha mam od połowy paznokcia (co optycznie go skraca), tipsy sa nierówne, źle wypiłowanie, różnej długości a co najgorsza na drugi dzień zaczęły samoistanie pękać w drugim dniu dwa z nich mi sie połamały (jeden przy robieniu mielonych a drugi nawet nie wiem kiedy). jestem zrozpaczona i nie wiem co mam teraz robić? Te tipsy sa tak brzydkie, że nie mogę na nie patrzeć. Zażadałąm od dziewczyny zwrot pieniędzy, ale czekam na odpowiedź na maila, bo telefonu nie odbiera
Jestem kompletnym laikiem jesli o uzupelnianie chodzi, wiec o zadnych krzywych C, ani innnych rzeczach Ci nie poodpowiadam. Ale... one sa po prostu straszne , ona Ci je w ogole pilowala [modelowala]? Bo mam wrazenie, ze tylko sciela tips, polozyla mase [zel/akryl] i tyle, koncowki do pol paznkocia-straszne. Lepiej wydac wiecej i miec dobrze zrobione, mysle, ze zdjecia na blogu mogla komus ukrasc, a to, ze mowila... pewnie klamala.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora