Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy to dobry moment?: >
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-17, 09:48   #64
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie do wiary;], ja poprostu jestem bardzo czula na to gdy on mnie tam caluje@@ ,a dzisiaj to tak robil ze nie moglam sie powstrzymac..ii mial ze soba prezerwatywe ; > no i obiecal ze nic sie nie stanie :}
nie zaluje
zdziwiłaś mnie z lekka. zakładasz wątek, żeby niby się dowiedzieć, która z metod jest najbardziej skuteczna, a i tak wybierasz taką, która co prawda jest dobra, ale nie jest najlepsza. a obietnice faceta włóż sobie między bajki. z takim podejściem niedługo (jak już paniczny strach minie) zdecydujesz się na seks bez zabezpieczenia bo Misio powie że "wyciągnie odpowiednio wcześnie". nie zrozum mnie źle- prezerwatywy są ok (choć sama ufam jedynie tabletkom) ale po co w takim razie był ten cały wątek?
tak czy inaczej gratuluję pierwszego razu ważne, że był udany. przed Tobą wieeeele cudownych chwil

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
O to dobrze:P:P ze chodzi o to..bo jakies pol roku temu mialam zapalenie i atkie samo uczucie..)
dzieki wszystkim za dobre radyy
obserwuj i w razie potrzeby działaj. o ile się nie mylę pisałaś coś że niedługo wybierasz się do gina, więc jakby co zapytaj się go czy wszystko ok. wg mnie pewnie nie ma powodu do obaw i to tylko skutek uboczny figli
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując