Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-06, 23:44   #39
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość

Właśnie wróciłam z poprawki

Jestem bardzo zadowolona.
Facet jak zobaczył moje paznokcie to się za głowę złapał. Jedyne co wykrztusił, to: ściągamy i nakładamy nowe.

Bolało mnie to... za mocno się trzymały te świeżynki Do spiłowania powierzchni paznokcia użył elektrycznego pilnika, więc myk i było gotowe.

Przykleił mi na samą końcówkę biały tips.
Potem zamoczył pędzelek w wodzie, włożył go delikatnie do pewnego proszku i od razu smarował tym paznokieć - to był żel Paznokieć za pierwszym pociągnięciem wyglądał jak naturalny

Potem jeszcze takim żelem jak lakier do pznokci przeciągnął dla połysku, włożyłam to na chwilę do lampy, a potem jeszcze pięknie mi wymasował dłonie

Wszystko razem, awięc ściąganie tipsów, spiłowywanie kleju, żelu itp, nakładanie nowych, masaż trwało 1,5 godziny.

Oto moje fotki. Mam nadzieję, że Wam się też spodoba

No fakt, że paznokcie wyglądają o wieeeeeeele lepiej Nareszcie nie będziesz musiała ich chować. Jedyne co bym w nich doszlifowała- opiłować boczki Ale po za tym drobnym szczegółem na prawdę są ok
Ostatnio sama zaczęłam robić akryle Pierwszy raz od kursu znalazłam czas i chęci, żeby zrobić komuś paznokcie akrylowe, tak to zawsze w jakieś dłubaniny się tylko bawiłam. Albo żel i fiberglass I powiem szczerze, bardziej mi się to podoba niż żel , może dlatego, że żel mi się chwilowo znudził
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora