Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-18, 13:20   #2141
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
znalazlam bb w odcieniach- etude house ale nigdy nie mialam z ta firma do czynienia
testuję dziś Etude House Precious Mineral All Day Strong (TEN) w kolorze nr 3. nakładałam na wchłonięty już ślimakowy żel Mizon.

- bardzo wydajny - zuzyłam kapkę na całą twarz
- kolor wydaje się ciemny, ale jaśnieje trochę na twarzy, potem się dopasowuje prawie idealnie, ale wciąż ciut ciut za jasny w stosunku do mojej szyji, która jest bardziej żółta (twarz mam jaśniejszą, powiedziałabym że z minimalnymi różowymi tonami, ale to może być zasługa potrądzikowych różowych blizn i niejednolitego kolorytu)
- mam wrażenie że daje taki porcelanowy efekt, bardziej velvet niż moist
- krycie bardzo spoko - cienie pod oczami bardzo ładnie rozświetlone, zaczerwienienia/blizny też spoko - ale do całkowitego zniwelowania potrzebowałabym punktowo trochę korektora
- nie wtapa się aż tak dobrze, jak np. Lioele Water Drop. nie wsiąka tak w skórę, na początku dość mocno mi podkreślił suche skórki, ale możliwe że lepiej by wyglądał z bardziej treściwym kremem, a nie żelem pod.
- w związku z powyższym ciut wchodzi w zmarszczki, mam wrażenie że za jakiś czas to może się jeszcze bardziej uwidocznić.

jakby był bardziej nawilżający i bardziej brzoskwiniowy niżporcelanowy, to byłby naprawdę niezły

edit: w linku swatch wyszedł szarawy, ale ja nie miałam takiego wrażenia dodaję jeszcze inną fotkę na dole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Shades.jpg (39,1 KB, 24 załadowań)
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2013-03-18 o 13:23
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora