Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 19:36   #2172
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja mam "apple" jesli chodzi o EDM i też się boje tego, ze jak zamowie probki to poplyne zreszta wciaz nie wiem czy mineraly czy bb i szukam jakis racjonalnych argumentow

rozswietlacz mam wlasnie z edm ale juz sie konczy i trzeba cos zamowic..

w ogole na twarzy nie mam ani jednej drobinki jesli chodzi o DODO, spadłyczy co?

I to fajne i to fajne
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Dobra, ide jutro do Marionnaud - pomacam troszku
Mam dużo rozświetlaczy ale nie dają takiego efektu jaki bym chciała. Nawet te z Kryolanu
A jaki byś chciala?
Ten daje taki mokry efekt tafli.
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Śliczny ten rozświetlacz. Czy stosujesz go na BB? Zastanawiam się czy BB i rozświetlacz, to nie za wiele szczęścia dla skóry?
Nie...przeca nie daję go na całą twarz
Na BB, albo minerały
Tak jak róż czy bronzer
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
http://www.illuminarecosmetics.com/p...dintropak9.htm

mnie strasznie kusi to, tak poza tematem..

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



Jutro nim wymaziam całą buzie i zobaczymy normalnie nie bylo ich widac ale pod swiatlo tak
Nie wiem jak w sloncu

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

http://nevada-beauty-blog.blogspot.c...-white-04.html ten puder wyglada wlasnie tak! tylko jest mniej bialy po rozsmarowaniu
Fajnie to wygląda, ale chyba nie umiem obsługiwać nic w płynie oprócz podkladu. Pewnie bym sobie piękne plamy i place porobiła
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora