Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-29, 22:26   #2875
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
W temacie stacjonarnego kupowania filtrów, orientujecie się może jak jest w tym roku z próbkami? Które firmy i do jakich filtrów produkują próbki/testery? W jakich aptekach najlepiej pytać?
Kuszą mnie szczególnie filtry barwione, nie lubię sępić w aptekach, ale chyba będę zmuszona, bo jednak ryzyko wywalenia (niemałych) pieniędzy w błoto z powodu koloru jak dla murzynki jest za duże W tym roku trafiłam tylko na testery ultralekkiego LRP, zamknięte na 10 zamków za szybą
Popytam, jak zawitam do kraju. W jednej aptece u mnie panie są bardzo rozmowne na takie tematy, chętnie dają też próbki, łącznie z odlewkami, które wystarczają na więcej niż raz. W sumie tylko z tego powodu kupiłam u nich w zeszłym roku Pharmacerisa w sporej cenie Ale nie wiem, na ile jest to kwestia polityki producenta, a na ile zależy od apteki.
Jestem też ciekawa, czy jest możliwość zwrotu otwartego filtra, tak jak w Niemczech mogłam to zrobić z Avene.
Może Post Blue coś dorzuci do tematu, w końcu jest z branży :

Koloryzowane filtry też mnie interesują. Chociaż odkąd porzuciłam białą Dry-Flo na rzecz lekko barwionego pudru efekt mi się bardziej podoba. Ale białych plam w które zbija się Capital Soleil nie jest w stanie ukryć.


Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
O kurcze, myślałam, że Ziko jest bardziej "ogólnopolskie", w moim niewielkim mieście jest ich co najmniej 3 Można poszukać też u źródła http://www.pharmaceris.pl/pl/znajdz-apteke.
Fajnie, u mnie jest Ziko, więc nie będę musiała zamawiać z allegro.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora