Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-13, 08:44   #2819
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jestem leniem , wczoraj miałam wolne, dziś się obudziłam i zadzwoniłam do pracy i wzięłam do końca tygodnia urlop

3 strony o lakierach, lampach i hybrydach hmm nie znam się, nie interesuje się, ja tylko idę, płacę, robią mi

Ktoś pomoże, która baza Laury Mercier jest najbardziejsza???

Zazdro urlopu!

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Goldowiczki, jak długo jest wazny uro-kupon od S? Dumam czy nie wstrzymać się do zestawów świątecznych, wyprzy itd.
Chyba tylko miesiąc

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny,

też jesteście takie zmęczone? kupiłam sobie wczoraj sok z pokrzywy na wzmocnienie

podziwiam Was, że umiecie sobie paznokcie same robić, ja mam dwie lewe ręce do tego, koło moich rodziców otworzyli "ola nails" gdzie azjaci robią manicure za 25 zł, byłam i szczerze mówiąc bardzo dobrze robią, tylko ciężko się dogadać


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Się robi :p ja robię od razu kilka porcji. Puszkę mleka kokosowego /zwykłego/ jakiego chcesz dokladnie mieszasz z czterema łyżkami nasion chia i łyżką miodu, syropu jakiegoś słodkiego. Odstawiasz, po kilku minutach profilaktycznie mieszasz jeszcze raz- żeby wszystkie nasionka luźno pływały, a nie sklejaly się że sobą Przelewasz do słoiczków, szklanek, miseczek. Odstawiasz na kilka godzin- ja wkładam na noc do lodowki- żeby nasiona napęczniały. Rano dodajesz zblendowane owoce, dżem, bitą śmietankę na co masz ochotę. Na pierwszym etapie możesz też dodać trochę kakao. Pyszne!
muszę spróbować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując