Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Black-Red-White :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-23, 09:19   #5
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
.Mi się podoba.Fajny pomysł na okotylko ja bym tą czerwoną kreskę do końca powieki pociągneła P.s.masz bardzo ładną buzie
Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba, wprawdzie tej czerwonej kreski nie zauważyłam odrazu, ale jest ok))

P.S równiez uważam, ze masz ładną buzię
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz w tym makijażu. Masz na tyle ciemne oczka i ich oprawę, że czerwień nie robi efektu zapłakanych oczy. Kreska na dolnej powiece rewelacyjna, tą na górnej, jak pisze paulina150528, pociągnęłabym do końca, teraz wygląda na urwaną. Generalnie podoba mi się
Dziękuję dziewczyny Ja właśnie bałam się takiego efektu zapłakanych oczu, więc nie chciałam kreski ciągnąć na całą powiekę ta dolna powieka to w ogóle wybryk, tam miał być brzoskwiniowy cień, ale w wypadku przy pracy zmajstrowałam coś takiego noo, chyba jednak dobrze tak czasem "wybryknąć"
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując