Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Black-Red-White :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-23, 10:43   #13
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Black-Red-White :D

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Fajny pomysł z tą czerwoną kreseczką ! Także bym jej nie przeciągała, bo zatracisz subtelność tego makijażu! Zresztą bardzo Ci pasuje do Twojej urody ! Chyba sama go wypróbuje, bo naprawdę jest śliczny i ciekawy !

Dziękuję cieszę się niezmiernie, że mogę być dla kogoś inspiracją a ta kreska to taka moja radosna twórczość, kiedyś się tak zmalowałam, spodobało mi się i tak już zostało


Cytat:
Napisane przez moonciaa Pokaż wiadomość
mnie sie bardzo podba cudownie ci w takim makijazu jesteś piekniusia z zamiłowania do mocniejszych makijazy to byłby mój dziennyc;D
Noo dla mnie dzienny to raczej nie był dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez moonciaa Pokaż wiadomość
1994 to domyslam się ze to twoja data urodzenia? o rety jaka ty młoda dupcia jesteś:P ze niby masz 14 lat???????????
Dobrze się domyślasz 14 latek mam "młoda dupcia" haha xD

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ślicznie się pomalowałaś.. Wyglądasz tu duużo na starszą Na tych fotkach to bym ci dała z 17 lat.. a tu proszę .. 14 Ogólnie bardzo fajny pomysł z tą kreseczką.. Ślicznie wyglądasz.. BuŚś

Dziękuję wiem, starzej wyglądam, ale to się czasem przydaje nie mówmy o tym publicznie
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując