Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki w sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-01, 18:14   #96
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ale popatrz, ci ludzie działają w ramach możliwości jakie stwarza im rynek. Nie wiem...może są zdesperowani, może sprytni, pewnie snobistyczni...Ale ja cały czas twierdzę, że producenci i dystrybutorzy, którzy powinni przecież działać racjonalnie, liczą się z tym, że i taka kategoria konsumentów istnieje. To wszystko jest jakoś wyliczone, określone. I dalej im się opłaca.

Dlatego ja za ten absurd jaki istnieje w naszych perfumeriach nie winię tych klientów, ale handlowców. Bo to oni jacyś tacy niezaradni mi się wydają.
Choć myślę, że do pewnych rozwiązań obie strony powinny po prostu dojrzeć. I jednak jest coraz lepiej pod tym względem.
Wiele problemów stwarzają sobie też sami klienci np. takim rozkminianiem jak wy w tym wątku (udawanie kogoś innego, wyłudzanie itd.). Ja tam po prostu mówię czego chcę w sklepie i tyle. Mam w nosie kto sobie co o mnie pomyśli wiedziony kompleksami czy tam czym innym..
Oczywiście,zgadzam się.
Ale to działa w obie strony.
Może własnie dlatego,że wiedzą,że znaczna ilość ludzi którzy biorą te próbki tak naprawdę wcale nie mają najmniejszego zamiaru ich kupić,to nie zastanawiają się nad obniżeniem cen,zwiększeniem próbek czy testerów?
Na szczęscie można kupować w sklepach internetowych czy podczas promocji.
Może Sephora kiedyś zmieni swoją politykę,obniży ceny na takie jak np ma Super Pharm,zobaczymy
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując