Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - domowe sposoby na pryszcze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 13:39   #316
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

No, ale czy ta aspiryna nie przenika przez skórę do krwiobiegu/ wewnątrz organizmu?? Czy to jest bezpieczne?

Ja jestem jakoś sceptycznie nastawiona do takich apteczno-domowo-spożywczych maseczek, które na jedno mogą zaszkodzić a na drugie pomóc. Jeżeli już jesteśmy przy maseczkach, to mam swoją ulubioną z Clareny.... nie wiem dokładnie jaka jest jej nazwa, ale są to algi sproszkowane, które rozrabia się z aktywatorem i tworzy się papka o gęstości kwaśnej śmietany którą się za pomocą pędzelka nakłada na oczyszczoną twarz. Nie znam dokładnej nazwy tej maski, bo po otwarciu folii przesypałam proszek do pojemnika hermetycznego, bo tego proszku starczy spokojnie gdzieś na 50, jak nie więcej zastosowań i nie chce aby się zepsuł czy stracił swoje właściwości

Tak, czy owak sposobów na pryszcze jest dużo: domowe "czary-mary", zabiegi kosmetyczne i leczenie dermatologiczne (np. antybiotykoterapia). Wszystko zależy od trądziku..... Jednak najważniejsza jest codzienna pielęgnacja, bo oczyszczona i stonizowana skóra jest mniej narażona na "wysyp" pryszczy. Żel + tonik to podstawa. Tak naprawdę to każdy sam musi trafić na odpowiedni kosmetyk bądź dermokosmetyk. Jedni są fanami Cerabitu (który swoją drogą wg mnie jest bardzo dobry), drudzy Clareny, trzeci Bielendy, Vichy etc.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując