Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 16:20   #76
LaGooona CrAZY
Przyczajenie
 
Avatar LaGooona CrAZY
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Baśń
Wiadomości: 12
GG do LaGooona CrAZY
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
mam kurcze niezawodny sposob na pryszcze od hmmmmm jakis 4miesiecy!! efekt niesamowity a to tylko rpzez przypadek mianowicie skonczyl mi sie zel do mycia buzi z Garniera i, ze mam tendencje do testowania, kupilam inny zel, z Perfecty http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...26tbs%3Disch:1 o taki wlasniee i po myciu nim wieczorem buzi, smaruje kremem, nie jakims za 50 zl, zwyklym nivea ! i na prawde pomaga, zel ten co prawda wysusza skore i dlatego musze ja smarowac. kiedys jednak mi zabraklo mojego kremu z perfecty na przebarwienia, taki bananowy, wiec posmarowalam nivea, zeby sie tylko skora nie sciagala. iiiiiiii smarowalam i mylam tak przez tydzien i zauwazylam poprawe. kurde sama w to nie wierze, ale na prawde zdzialal cuda. mialam pryszcze, takie pod skora, chyba sie one nazywaja potowki, a teraz piekna cerka bez zadnych makamentow powodzenia!
a jaki to dokładnie krem nivea, ten zwykły niebieski? w płaskim granatowym kółeczku-pudełeczku?? jeśli możesz, proszę opisz to w jaki sposób smarujesz, wklepujesz, wcierasz....etc. ten krem, będę wdzięczna, jezu szukam jakiegoś sposobu na te nieszczęsne wągry, wypryski, inne pryszcze, jakieś dziwolągi i nic nie znajduję, boże byleby to już się skończyło.,..
LaGooona CrAZY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując