Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-16, 17:50   #2640
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

moja odpowiedź o moich 2 centymetrowych włosach była do tego:
Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No wlasnie mi sie wydaje,ze ten moment bedzie najtrudniejszy,kiedy bedzie pól na pól

zrozumiałam, że chcesz podciąć tylko końcówki, spokojnie

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
znam ten ból przetłuszczonej grzywki.... z nerwów w końcu ją zapuściłam tak na bok i choć mam także wysokie czoło i podłużną twarz nie wygląda to aż tak tragicznie,bo połowa czoła jest zasłonięta tą grzywką zapuszczoną (przedziałek nosze z boku)
u mnie się przetłuszcza czy jest na czole cała, czy na bok i trochę na czole czy na 2 boki to te najbliżej twarzy są tłuste, masakra normalnie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
śliczne są Meadow uwielbiam taki kolorek!!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
w I częsci wracałam do naturalnych włosów to i w tej będę wracać

Trochę o mnie:

od roku farbuję się na ciemno - albo hebanowa czerń, abo ciemny brąz , teraz stoję przed wyborem koloru włosów jaki chciałabym mieć w dzień swojego ślubu i wspólnie z TŻ doszlismy do wniosku, że ma to być mój naturalny kolor włosów, średnio-ciemny blond ...tak więc zaczynam wracać do naturalnych włosków ...mam juz z 2 cm odrostów, ostatnie farbowanie na ciemny brąz było na początku grudnia ... chciałabym "zdażyć " z powrotem do swoich włosków do kwietnia 2012 ...mam nadzieję , że się uda (CHCĘ MIEĆ DŁUGIE WŁOSY)

dlatego też myśle o jakiejś dekoloryzacji...ale to też nie jest najlepsze wyjście ...
napewno zamierzam "przyspieszyć " ich porost ... jak macie swoje sposoby na to to proszę o rady ...a ja biorę się za szukanie środka dla siebie
ja tez o wróceniu do naturalnych zostałam natchnięta przez Tż na rzecz ślubu i to już w listopadzie 2009 mi powiedział... nie trać czasu na dekoloryzacje itd tylko zapuszczaj jak leci, bo teraz miałabym naturalne za ucho jak nie dalej gdybym nie kombinowała. A teraz na ślub prawdopodobnie będą moje naturalne do długości tylko między ramieniem a łokciem, a chciałam do pasa planujemy ślub w lipcu 2012 także tez czasu niewiele...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-01-16 o 17:53
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora