Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-12, 19:19   #2186
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no, chociaż troszkę poodpoczywamy, poimprezujemy i połazimy sobie oglądając krajobrazy

jak to nie wiesz kochana? to już niedługo, nie macie żadnych planów?


ja kiedyś brzuszki trzaskałam i wytrzymałam miesiąc, a później brzusio mi wywaliło :/ i teraz pora się tego pozbyć, do wakacji mam czas

trzeba będzie i Ciebie jakoś zmobilizować i będziemy wszystkie minutkować chociaż Ty szczuplusia to nie musisz jak nie chcesz
no właśnie nie wiemy, nie mamy kiedy się za to zabrać
z domkiem niczego nie uda nam się załatwić do majówki, bo dopiero po świętach przyjeżdżają właściciele :/
jeszcze się zobaczy

szczuplutka to i jestem, ale jednak o kondycję trzeba by zadbać

fajnie macie z tym Zakopanem, byłam tam chyba ze 4 lata temu :/

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja też szukam torebki tej mohitowej już nie znalazłam niestety
chciałabym taką i do ręki i na ramię, trochę większą ale nie umiem się na nic zdecydować chodzi mi też po głowie kuferek ale jakiś większy no ale to tylko do ręki by było
oj szkoda, że nie było tej mohitowej, bo była idealna
kuferki są fajne i pojemne fakt, ja je lubię, ale własnie tylko do ręki, chociaż mam pasek dodatkowy, że mogę sobie zarzucić przez ramię, ale jeszcze nie próbowałam
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Wam dziekuje za mile slowa to nie zart, nie bede farbowac ich do odwolania...
dam rade
ale czeeeeeeeemu, co się stało?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora