Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-29, 16:07   #4211
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3891517 0]
Amelko super ten salt n pepper, chociaż mi to się kojarzy z maczkiem
[/QUOTE]
Haha, można go do maku porównać
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Śliczny.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na chromie działa- Szczeście mówił
Na Firefoxie rówież
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pospamuje jednak pazurkami
Ciut dopracowałam kształt i dodałam piegi. Czuję, że nie rozstanę się z nimi szybko

Aaa, wiecie co jest fajnego w porannych zakupach? Właśnie dostałam maila, że wpłata otrzymana i towar wysłany A jako, że kurierem, to może jutro będę mogła nacieszyć oczy, wsadzić lakier do boxa, zapakować go i już nic nie zmieniać
Jej, ale ładne Takie delikatesowe migdałki

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, bardzo Wam dziękuję za głaski i pocieszanki. Kochane jesteście! Nerw mi trochę przeszedł, ale kac moralny nadal męczy... No, gdzie ja miałam głowę?!
Dziś jadę wieczorem z mężem do WORDu się zapisać. Wczoraj nie miałam gotówki przy sobie.
Zapewniam Cię, że na swoim miejscu
Ja zdałam za 2 razem. 1 raz oblałam na placu bo strzeliłam takiego drifta, że słupki to pod niebiosa latały
Oblać to żaden wstyd- stres zjada zdrowy rozsądek

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dzięki dzięki dzięki dzięęęęki
za wsparcie i kciukasy! kocham Was

mam piękną 4 w indekse *_*
KUJON! Gratuluję

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Ja wróciłam z egzaminu i zaliczenia z historycznej i pochłonęłam paczkę orzeszków w chrupku paprykowym Teraz kawa i kotlet i jestem w niebie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora