Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-30, 19:33   #1579
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Zła ,świetne zakupy, wszystko mi się podoba Reserved to jeden z moich ulubionych sklepów w ogóle, mam z niego jakąś 1/3 rzeczy w tym płaszcz zimowy i wiosenny. Drugą 1/3 to H&M a reszta to mix Mango i Zary-niestety wiele rzeczy jest za drogich jak dla mnie i nie dotrwają do wyprzedaży, bo kiedyś ceny były chyba bardziej przystępne (albo ja miałam więcej kasy ) i wtedy 1/2 była ZarowoMangowa.

Ja dziś też popełniłam kilka zakupów, przede wzsystkim dostałam zwrot z paypala za Color Club z ebaya które do mnie nie dotarły. Więc kupiłam dwa w Eurofashion-zapłaciłam więcej,ale przynajmniej mam pewność że są. Czarny i różowy Plus zmywacz i cudo do skórek-Blue Cross, użyłam raz i jestem zachwycona. Kupiłam też Revlona ,którego nosiłam do kasy i odkładałam w Super Pharmie tyle razy,że aż wstyd. Grapefruit fizz. Na różu będzie wyglądał pięknie-mam nadzieję. Była promocja więc skorzystałam. Miałam tez w ręce Chubby cheeks Essie, ale postanowiłam się ukarać za to,że nie chciało mi sie wyleźć z kanapy i jechać do hebe,jak były po 20zł i nie kupiłam.
Iiii znalazłam w sklepie internetowym lakier z mojej wishlisty od roku chyba. Kiedy się zdecydowałam to zniknął z Douglasa,więc go spontanicznie kliknęłam pojemność ma bardzo małą-Anula pomaluje nim dwa palce a cena wysoka,ale jest odbiór osobisty więc bez przesyłki chociaż.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

I zapomniałabym o zakupach kolorówkowych, kolejna paletka Sleeka do mojego grona chyba 10 już- KLIK
no to poszalałaś Pilar super zakupy. A lakier, to jaki kliknęłaś?
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora