Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 00:50   #3800
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość

No nie mów, że wykończyłaś piasek od Miss Sporty ja go w połowie jeszcze nawet nie mam i szczerze o nim zapomniałam bo trzeba dużo warstw go dawać ;/ chyba z 5 yyy xd
Ten szampon z Fitomed nabłyszcza włosy ? Bo jedna wizażanka chwaliła go, ze daje jej połysk itp itd.
Widzę trymera z Roska, którego kupić nie mogę a siadłby.
Gdzie kupujesz ta plajstry na noc(te z Panią na opakowaniu?) wiem, że te drugie są w Hebe ale ni mam ;/
Tak, skończyłam piasek! Wg mnie był niezły i bardzo często nim malowalam paznokcie!
Co do Fitomedu: dla mnie to porażka i bubel. Nie robi absolutnie nic! Już wolę Joannę za cztery zyle







Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
trochę spóźnione i bardzo skromne sierpniowe denko Dawno nie miałam tak mało denek.


  1. Dexeryl krem
  2. Biały Jeleń balsam do ciała
  3. Ziaja antyperspirant
  4. Bell korektor
  5. Colgate MaxWhite pasta do zębów
  6. BIC maszynki jednorazowe
  7. Kamill krem do rąk
  8. BeBeauty peeling do stóp



każde denko się liczy!








Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Denko jak denko ale zastanawiam się jak Ty to robisz, że zużywasz miesiąc w miesiąc przynajmniej po 2-3 szampony. Wiem, że pewnie masz kilka pootwieranych ale ja myję włosy codziennie i nawet w połowie tego co Ty nie denkuje. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że są to tylko Twoje zużyte szampony. No chyba, że nie stosujesz ich tylko do mycia włosów.
Już mówię. W domu mam zawsze otwarte najczęściej dwa szampony: typowy oczyszczacz i taki sobie myjak codzienny. Dodatkowo mam też takie podstawowe kosmetyki u tż i jak się coś kończy to tez to wrzucam do torby i to jest stąd. Zresztą nie mogę mieć czyichś zużyć bo w domu mam tylko synka a on ma inne kosmetyki.
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora