Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-14, 08:47   #4247
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Podczytuje was regularnie więc postanowiłam się w końcu odezwać

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hmm też mam mańka, czy walentynkowego? może tak
skórzany Wibo - kurcze jest super! na żywo strasznie mi się podoba, a tyle czasu z nim zwklekałam...
czerwony burzujek ostatni no i stemple i ćwieki
Genialnie to wszystko połączyłaś !

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wracam do żywych
Mam wkupnego mańka - wzorek nierówno bo robiony zwykłym stemplem, ten przeźroczysty zbuntował sie po 3 pazurach. Szit taki no więc sorki bo nierówno i za gagę na maluchu też przepraszam- nerwy
Efekt zwłaszcza na kciuku podbił moje serce no ale mając taką długaśną płytkę to można czarować !




Praca pochłonęły cały mój czas, jedyny wolny dzień to niedziela, sporo godzin tygodniowo Moje pazury jakiś tydzień temu zostały spiłowane na prosto, niestety praca w sklepie z butami nie służyła migdałom jak tylko trochę podrosły przegrywały starcie z kartonami tak więc po ostatnim ułamaniu czubków skróciłam wszystkie i regularnie dokarmiałam ale długo w tym nie wytrwałam i dziś zarzuciłam róż Boczki wiadomo mają ślady jeszcze migdałów. Na razie przy tym kształcie pozostanę i zobaczę jak będą się zachowywać kiedy odrobinę podrosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160214_083915.jpg (101,7 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2016-02-14 o 08:48
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora