Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-25, 21:43   #4127
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Kicia zdaję relację z dnia z mineralem Essence.

makijaż nałożony o godz. 8, o 11, po pobycie w galerii czoło się lekko świeciło, zmatowiłam Rimmelem. wytrzymało do zabaw z makijażem, czyli do 16

nałożyłam na twarz wypeelingowaną Garnier'em 3 w 1 i nawilżoną Garnier'em czysta skóra? jakaś próbka do 3w1 była a w sumie to 3 w 1 naprawdę dobrze matuje
Dzięki za relację
Ja dziś lekkie świecenie skóry zmatowiłam także Rimmelem

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Ja też to zauważyłam i tak samo mam suchą skórę. Rano jak się nim pomaluję skóra jest jak marzenie, ale jak wracam ze szkoły już tak nie jest Ale i tak jestem zadowolona bo to świecenie nie jest aż tak widoczne, będę musiała się chyba zaopatrzyć w puder prasowany. Nie wiecie może czy ten z Infinity z lusterkiem jest dobry? On jest chyba teraz w promocji.
Ja również jestem mimo wszystko zadowolona, bo przecież można się zawsze przypudrować, gdy twarz zaczyna się świecić Ogólnie cera po mineralnym jest bardzo w porządku
Też się kiedyś zastanawiałam nad tym pudrem prasowanym Infinity, ale odcienie miał jakieś takie nie moje
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora