Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-15, 11:19   #4347
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny- ja tylko przywitać się i pędzę. Mam dzisiaj wieczorem gości- impreza imienionowo- urodzinowa i zaraz idę sałatki kroić i szykować pyszności.
Do tego jeszcze musze do mojego lekarza na PIERWSZĄ i ostatnią wizytę kontrolną (5 tydzień po masce) chyba nie będę miła dla niego.

Buczuś mam moją czerwoną szafę- pan wczoraj definitywnie zakończył prace- jest śłiczna- moze jutro zrobię zdjęcie i wstawie.

Masi- kupiłam dzisiaj Roca serum na allegro- za 40zł- ale schytrzyłam sie tak jak Domcia i Iv i kupiłam 2 które zostały sorki. Będę pakować na szyję i dekold. Jak chcesz dam Ci namiar na tego sprzedawcę- widziałam jeszcze u kilku innych ale tak od 50 zł w górę.... Masi ja marzę o tatuarzu na plecach- tam gdzie normalnie mamy trójkącik od stringów- już od dawna postanowione- tylko nie mam kiedy pojechać zrobić . Sliczny ten Twój tatuaż- taki z klasą

Zboczki kochane- prawda jest taka , ze i tak wszystko się koło d**y kręci- czy to w rozmowie czy w czynach

Przeanalizowałam mój typ i wydaje mi się ze jestem latem (a jak już to wczesną jesienią- taka letnią) jestem szatynką (naturalną), oczy piwne, opalam się łatwo i docelowo na oliwkę.
Wczoraj byłam u fryzjera- poprosiłam o wycieniowanie włosów- pan zrobił to z obawą ale z wyczuciem i dodatkowo podkręcił mi włosy w falo- loki- było cudnie do wieczora- dzisiaj się wszystko rozprostowało.

Jak tam u Was pogoda listopadowa? Ktoś słoneczka potrzebuje to mówić... Laseczki miłego dzionka
Słoneczko - nie możesz być albo latem albo jesienią bo lato jest chłodne ,a jesień ciepla. Lato dobrze wygląda w srebrze ,lub takim chlodnym złocie. Acha - analizę się robi bez makijazu i z całkowicie zasłoniętymi białą opaska włosami. I wtedy przykłada się do twarzy różne kolory i wszystko wiadomo

Super imrezy Ci życzę i gratuluję czerwonej szafy. brzmi - hmmm... zmyslowo ??? co będziesz w niej chować
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora