Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 09:24   #4246
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja nakupiłam ciastek i ciast do pracy, osobno do biura, osobno chłopom na produkcję, wydałam ze 400 zł, musiałam dać dwie wódki i wino a nie dostałam nawet kwiatka...
Od TŻa z pracy dostaliśmy komplet sztućców i komplet filiżanek (jak sprawdziłam na necie, sztućce około 200 zł, a filiżanki znalazłam sprzedawane pojedynczo po 70 zł/szt).
Jeszcze facet z roboty powiedział, że on dawał alkohol swoim przełożonym, a ja dałam wódkę tylko takiemu panu, co mi pomógł z księdzem i organistą kilka spraw załatwić, a drugą koledze TŻa, który dopytywał kadrową o moje szanse na tę pracę po złożeniu cv. A wino dostał ten buc (wiecie, że sam powiedział do mnie "mnie możesz przynieść wino, ja wódki nie lubię").
masakra nie no to u nas zawsze się zrzucamy z okazji ślubów na prezent a osoba hajtająca się ma za zadanie przynieść ciasto i tyle i wszyscy zadowoleni
amyz jest offline Zgłoś do moderatora