Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 20:50   #4400
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Snow
nie wiem co Ty chcesz od obcasów ładnie wyglądasz a jakie śliczne kiecuszki
zgrabna figurka idź na ten casting do Tap Madl przyjemnie będzie się oglądało znajomą buźkę Kitka Ty też

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------



to dobrze lepiej się śmiać niż płakać
jak bym Ci napisała o tych ustach historyjkę co mi Tż opowiadał to dopiero by było kwiczenie
i co pasuję mi takie odpicowanie?
gdzie ja na casting a medialna to już w ogóle


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Noo zgadzam sie, ta sukienka z kokardką - mega


Ja kurde nigdy nie szukam, zawsze sie jakiś patol znajdzie co mnie koniec końców tylko w dołka wciśnie Dlatego sobie dałam spokój z facetami jak narazie i po prostu ciesze sie tym co mam
dzięki

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ok Snow wrzuciłam zdjęcie - ucięłam łeb bo normalnie wstyd z takim płaskocycem się ludziom pokazywać




I dobrze :
płaskocyc kochana mamy dokładnie takie same płaskocyce, ale fajnie w końcu znalazłam bratnią duszę ale jaką masz talie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wkleiłam butki, kiecke w której miałam szukac męża I takie 2 zwykle bluzeczki co tez kupiłam ostatnio

Oj przestanmy sie juz licytowac kto jest płasciejszy, kto ma krzywsze, chudsze itd nogi Wszystkie jestesmy dobre dupki i koniec

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------





Ano zaczęłam żyć zgodnie ze stwierdzeniem "co ma byc to bedzie"
Kto wie, co kiedys bedzie, nie ma co sie zamartwiać.
ale śliczne buciki i takie nie wysokie gdzie je dorwałaś?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora