Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-10, 10:03   #5175
diablica_k
Raczkowanie
 
Avatar diablica_k
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej!
Dołączam się do grona proszących o pomoc w doborze typu urody
Załączę zdjęcie twarzy kompletnie bez makijażu. Prosiłabym również o podpowiedź jaki mam kształt twarzy i oczu.

1. Jak się opalasz - opalam się szybko na brąz, ale tylko na ciele, twarz i szyja pozostają blade


2. Kolor oczu - mam oczy piwne/oliwkowe z szarą obwódką, ale kolor mi się zmienia, zależy od światła i tego co mam ubrane. Brwi i rzęsy mam czarne.


3. Piegi - piegi mam tylko latem, zwykle są jasnobrązowe, chyba raczej ciepłe


4. Cera - jak się rumienię to na czerwono, mam dosyć bladą cerę, ale mam pełno niedoskonałości, blizn i przebarwień, także nie potrafię określić czy jest ona bardziej różowa, czy brzoskwiniowa


5. Naturalny kolor włosów - jak byłam dzieckiem miałam złocisty blond, który zmienił się na ciemny blond, jasny brąz, ale od dłuższego czasu farbuję włosy i z odrostów mogę wywnioskować, że jeszcze bardziej mi ściemniały w kierunku brązu


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - mam jasne usta, raczej koral


7. W jakich kolorach - uwielbiam czerń i tylko to bym nosiła, no ale jestem za blada , dobrze wyglądam gdy założę bluzkę w kolorze takiej mocnej butelkowej zieleni, podobno też pasuje do mnie rudy oraz musztardowy. Nie lubię ostrych kolorów i pstrokatych rzeczy, ale ja ich po prostu nie lubię i przez to nie wiem czy mi pasują

Z góry dziękuję!
-Kasia

#Odpowiedź dostałam, więc zdjęcie usunęłam.

Edytowane przez diablica_k
Czas edycji: 2012-10-11 o 18:37
diablica_k jest offline Zgłoś do moderatora