Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-15, 21:02   #5183
katarynka585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja też chciałabym prosić o pomoc w określeniu mojego typu urody, bo chociaż przeglądałam ten wątek to na nic sama nie wpadłam sensownego

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dość szybko, zwykle nie poprzedza tego czerwień(o ile poważnie nie przesadzę ze słońcem). Odcień raczej brązowy, chociaż u mnie z kolorami ciężko

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Raczej jasne, kolor jest śmieszny, niebiesko-szary, ale w środku tęczówki mam żółte słoneczko i tak miejscami mi się ten kolor przebija
Oprawa oczu jest bardzo ciemna, ja bym wręcz powiedziała że czarna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam raczej śniadą cerę, jestem zwykle ciut "ciemniejsza" w zimie od moich koleżanek. Słyszałam, że odcień oliwkowy. Nie rumienię się bo nie potrafię.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Jak byłam dzieckiem to miałam blond włosy. Naturalnie są ( z tego co pamiętam)jasno brązowe, ale takie smętnie mysie. Teraz mam pofarbowane na kasztanowy brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta mam różowe, ale nie jest to wybitnie intensywny kolor.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię intensywne kolory, tragicznie wyglądam w bieli i w takich delikatnych kolorach.
katarynka585 jest offline Zgłoś do moderatora