Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-02, 08:33   #3369
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No właśnie faktycznie dziś wyłonił się znikąd bez zapowiedzi, ale zawsze się cieszę jak wpada
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Witaj w gronie MACoholiczek


Ja póki co zamawiałam tylko raz. Żadnej informacji od kuriera nie dostałam, mało tego, nawet nie zadzwonił, bo mu mojego nr telefonu nadawca nie podał. Ostatecznie zjawił się u mnie w domu w godzinach, w których jestem w pracy i nikogo nie ma w domu, zostawił awizo z numerem telefonu i ostatecznie sama sobie odbierałam przesyłkę w ich punkcie.


To rozumiem, że i online kolekcja wejdzie dopiero w styczniu.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to chyab zalezy do danego kuriera, czasem pisze wczesniej, czasem sie zjawia jak duch
Ale przeciez mozesz śledzić na stronie zamówienia ktora przekeiruje na DPD, gdzie jest aktualnie rpzesylka i wtedy wiaodmo mniej wiecej kiedy kurier będzie, u mnie sie to sprawdzało
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To pewnie w e-sklepie też pojawi się dopiero w tym terminie. A ja już od kilku dni po kilka razy dziennie "stalkuję" ich stronę



U mnie śledzenie nie działało do samego końca Ale zgadzam się co do tego, że wiele zależy od kuriera. Jedni dzwonią, inni po prostu przyjeżdżają "w ciemno" - moje paczki trafiają wtedy zwykle do sąsiadów, do których mam na szczęście zaufanie.

Ostatnio jednak trochę się wkurzyłam na kuriera. Zamówienie z MAC-a składałam za pobraniem i myślałam, że doręczyciel zadzwoni żeby umówić się na odbiór. A on owszem, zadzwonił, ale tylko po to aby mi oświadczyć, że jest właśnie pod drzwiami i nikt mu nie otwiera. Ja byłam w pracy i nie miałam możliwości żeby się "urwać"; pan do pracy podjechać nie chciał bo podobno czasu nie miał i stanęło na tym, że on mi paczki nie przywiózł, za to ja musiałam po pracy jeździć po mieście aby go "namierzyć".
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja nie pisze o stanie kiedyś, a teraz. Sledzenie dziala bez problemu.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez o stanie przed swiętami, miałam 2 paczki i działało mi sledzenie bez problemu.
Dzięki, ja jak ostatnio zamawiałam śledzenie nie działało kompletnie i na samym początku też był błąd, ale teraz już aktualizują działania na stronie, więc mniej więcej będę wiedziała, kiedy kurier do mnie "wpadnie"mam nadzieję, że jak najprędzej, bo już przebieram nóżkami
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora