Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-03, 20:17   #3378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Dziewczyny pomóżcie mi prosze w sprawie pigmentu, otóż mam ochotę na pierwszy mój pigment . Spodobał mi się odcień tan i aurora (swatches ogladane w necie) tan na stronie maca jest ale aurora nie ma i się zastanawiam czy to jakaś limitowana była czy jest może wycofany? I jak jest z nakladaniem... Cieżko jest z pigmentami pracować?
Tak jak pisała Kasia, to limitka niestety. Ale pigment obłędny, chyba wszytskie z tej LE były warte grzechu i mówi ta, co pigmentów za bardzo nie lubi

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze mi się podobają, ale że nie lubię mineralnych maczków to się raczej nie skuszę

A ostatnio zasmuciła mnie moja Riri Woo - kolor jest genialny, idealny do mojej karnacji, aplikacja bezproblemowa - no bajka. Ale jak nałożyłam ją na usta w środę tak do dziś próbuję zaleczyć popękane usta - nie wiem czy jakakolwiek inna szminka mi tak wargi przesuszyła jak ona aż mi się strupki porobiły...
Ja tez nie przepadam za mineralnymi maczkmi, z wyjątkiem tej kolekcji galaktycznej. Ale na pewno będę chciała pomacac czwórki osobiście, a nuż widelec okaża się jednak fajne

Ja bym Ci poradziła,, zebys używala macowego lip balm - to jedyny balsam do ust, który ZAWSZE ratuje moje usta. Mozna go nawet leciutką wartewką pod szminke dać.
Maty macowe mogą wysuszac, ale az tak skrajnie, jak u Ciebie to nigdy nie miałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora