Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-03, 20:22   #3379
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez nie przepadam za mineralnymi maczkmi, z wyjątkiem tej kolekcji galaktycznej. Ale na pewno będę chciała pomacac czwórki osobiście, a nuż widelec okaża się jednak fajne

Ja bym Ci poradziła,, zebys używala macowego lip balm - to jedyny balsam do ust, który ZAWSZE ratuje moje usta. Mozna go nawet leciutką wartewką pod szminke dać.
Maty macowe mogą wysuszac, ale az tak skrajnie, jak u Ciebie to nigdy nie miałam
Ja ogólnie mam problem z ustami, bo są bardzo wrazliwe - nawet balsamy do ust powodują u mnie przesuszenie i odstające skórki, jakby jakiś składnik produktów do ust mnie uczulał :/ dlatego szminki dla siebie zużywam w ślimaczym tempie, bo zwykle jeden wieczór ze szminką na ustach i potem kilka dni leczenia... Mniej wysuszają mnie jaśniejsze pigmenty, ale czerwienie i fuksje to jakiś dramat. no ale tak czy siak to co mi Riri zrobiła i tak pobiło wszystko.

z balsamami też mam problem - te 'najlepsze' tisane, carmex czy nuxe nawet pomagają tylko w momencie kiedy są na ustach, a jak znikną to jest tak samo, jak nie gorzej... jedyne co mnie leczy to błyszczyk z h&m
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora