Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-03, 21:00   #3386
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To faktycznie. Chociaż ja z ustami też w sumie ciagle walcze, bo czesto mam wysuszone, jak rpzestaje uzywac balsamów. Carmexy, tisany i inne tez nie działaja, albo krótko, ale macowy mnei zaskoczyl, juz drugie opakowanie kończe, a bedzie i trzecie.
A ten z h&m ma w składzie coś kojącego?
a nie wiem nawet, nie spodziewałabym się, bo to taki zwykły błyszczyk lekko koloryzujący, ale ma taką tłustawą konsystencję, chociaż nie jest lepiący

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też widziałam zapowiedż nowych cieni u Krysi. Przyznam, że jak zobaczyłabym taki zestaw np. na Allegro, nie wiedząc o tej kolekcji, to pomyślałabym, że to na bank podróba . Jakoś taka forma cieni do MAC mi średnio pasuje, tak podróbowo wygląda .

Moje usta też kapryśne. Najbardziej nie służy im powietrze w okresie grzewczym. O tej porze roku usta pierzchną mi przy najbardziej odżywczych szminkach. Używam różnych mazideł ochronno-odżywczych, głównie na noc, ale efekt tylko doraźny, nic na dłużej nie poprawia ich kondycji.
nooo... te quady tak podróbkowo wyglądają mi się kojarzą ze starymi czwórkami cieni z avonu
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora