Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-14, 15:44   #1979
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Cały czas używam Pink May i w dalszym ciągu jestem bardzo zadowolona. Myślę, że ten błysk zależy także od rodzaju/kolorytu Twojej cery. U mnie nie jest jakoś mocno błyszcząca, nie rzuca się jakoś strasznie w oczy, ale fakt też, że ja nie robię sobie mocnych makijaży (bo nie umiem), ale nie są one delikatne.
Reasumując: gdybym miała podjąć jeszcze raz decyzję o jej kupnie nie wahałabym sie nawet chwili
Dzieki za odpowiedz

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Tak, nadal jestem zadowolona
Fakt, kolorki są do siebie podobne - ale mi to nie przeszkadza. Używam jej samej, aby osiągnąć delikatny look, albo razem z petal shine, aby makijaż był ciut mocniejszy.
I ja lubię taką perłę, więc trudno mi ocenić, co sądzi na ten temat osoba, która pełowych cieni nie lubi
Dzieki


Cytat:
Napisane przez gochadano Pokaż wiadomość
Ja, w ocenie cieni mogę być trochę niewiarygodna,bo noszę okulary i z wiadomych względów makijaż pod nimi jest mniej widoczny,więc nawet jak lekko z nim przesadzę to nic się złego nie dzieje.
A Pink May łączę z cieniami ciemniejszymi /np.fioletem z Petal Shine/ i matowymi.
Stonowany makijaż pasuje do mnie i do charaktru zawodu jaki wykonuję.
Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Pink May to bardziej polecam piątkę Petal Shine,której opakowanie mam na zapas, jest bardziej uniwersalna niż PM,
przynajmniej dla mnie -prostej użytkowniczki.
Nie powiedziałabym o perłowych piątkach,że są "mocne",chociaż rzeczywiście jasne kolory są bardziej błyszczące niż cimniejsze, ale ten blask wg mnie jest
wyważony i można nim żąglować po różnych częściach powieki górnej lub dolnej,
którą osobiście lubię podkreślać ,bo jest bardzej widoczna pod okularami.
Pink May ładnie komponują się z szarościami,brązami.
Wszystko jest oczywiście rzeczą gustu i upodobań i najlepiej tym się kierowć
Dzieki A jaki masz kolor oczu i wlosow jesli moge zapytac? Nad Petal Shine tez mysle, ale zazwyczaj uzywam jasnych kolorow i boje sie tego fioletu odrobinke. Szukam raczej czegos na dzien. Poza tym nie wszystkie kolory w tej paletce sa sprecyzowane (mam na mysli na dole po lewej i w srodku to co to w ogole za kolory sa, ni to szarosc ni fiolet). Ktorych kolorow z tej paletki uzywasz najczesciej? Pewnie tych po prawej stronie?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora