Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry i trwały lakier do paznokci...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-03, 07:25   #105
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez iLeesa2630 Pokaż wiadomość
Szczerze ja próbowałam inglota ale bardzo słabo było w praktyce jako ich noszenie, trwałość itd. a lakiery constance caroll, o których pisze jedna z moich poprzedniczek to super sprawa, polecam je gorąco.
A u mnie Inglot trzyma 5 dni, chociaż u mnie poza drobnymi wyjątkami wszystko się tyle trzyma

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez cndc Pokaż wiadomość
Ja miałam dobre doświadczenia z Astor Quick&Go (około 4-5 dni), trwałość może nie zachwycająca, ale porównując do czasu schnięcia (około minuty) jak dla mnie ok. Zawiodłam się bardzo na reszcie lakierów Astor, słabe krycie. Jeszcze Rimmel jak dla mnie jest ok - bardzo napigmentowany
Ja kiedyś pomalowałam paznokcie( zaraz wrzucę zdjęcie) czerwonym lakierem quick and go i przy wieczorynym przysznicu ten lakier mi się....odkleił. Zaraz wrzuce jego zdjęcie

Kolor. 240
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (117,3 KB, 50 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-05-03 o 07:28
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując