Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shellac- rewolucyjna nowość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 19:29   #219
panna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam!
O tym , że po ciągłym noszeniu Shellac ( przez 2 miesiące robiłam go w salonie praktycznie bez przerwy) pisałam już jakiś czas temu wtedy jeszcze była to nowość i nikt się ze mną nie zgadzał .
Ponieważ to że tak długo się trzyma na paznokciach jest dla mnie bardzo komfortowe szukałam w internecie i na stronie cnd znalazłam całą instrukcję nakładania a dodatkowo było tam napisane ,że należy dać klientce olejek do codziennej pielęgnacji paznokci - CND solar oil , czego u nas nikt nie robi . Kupiłam ten olejek przez internet i po tym jak zaczęłam go stosować paznokcie stały się dużo mocniejsze . Teraz od Mikołaja dostałam swój własny Shellac i lampę ( wcale nie CND tylko zwykłą 36w z allegro ). Robię Shellac sama w domu i stosuję olejek, dodatkowo po zmyciu nie nakładam nowego od razu tylko daję odpocząć paznokciom ok 2 -3 dni . Jakoś specjalnie nie przejmuję się tym czy nałożę cieniej czy nie, czasem nawet poprawię grubiej jak mi nie równo wyjdzie i trzyma się bardzo dobrze . Nie odważyłam się tylko na zrobienie frncha chyba nie mam aż takiej wprawy ale może kiedyś spróbuję .
panna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując