Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żel Duac
Wątek: Żel Duac
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-13, 16:42   #693
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Tak czytałam Wasze przygody z Duac`em i sama nie wiem ... Mój dermatolog zalecił mi smarowanie twarzy Duac`em codziennie, ale,że mam wrażliwą skórę zaczęłam najpierw co trzy dni przez dwa tygodnie, później co dwa dni i chociaż nie mam zaczerwienionej skóry to potwornie mi się łuszczy. Nie mogę położyć żadnej maski nawilżającej bo skóra piecze jakby ktoś ją odrywał. Jedynym kremem który moja skóra przyjmuje bez pieczenia jest Dermosan N+R,ale nawet on nie jest w stanie nawilżyć brody i czoła,które są przesuszone.
Może macie jakiś pomysł jak nawilżyć skórę, a i jeszcze jedno czy możliwe jest,że DUAC spowodował u mnie opuchnięcie powiek ?? (nie używam go na okolice oczu bo to by było chore,ale odkąd zaczęłam używać ogólnie Duac moje powieki są mocno opuchnięte).

Jeśli czytałaś poprzednie posty to napewno zauważyłaś, że miałam podobnie jak ty, tylko 1000 razy gorzej.
Jeśli chodzi o nawilżanie to mnie dermatolog przepisał balsam'cetaphil', mnie bardzo pomógł, niektórzy mówią, że zapycha, ale to zalezy od skóry i kazdy musi zobaczyc reakcje na swojej skórze.
Uważaj z duac, bo jak sama napisałaś, masz delikatną skóre, a jeśli o kosmetyki do codziennej pielęgnacji (tonik, krem) to stosuj takie bez dodatku alkoholu.

Mnie duac się nie sprawdził tak jak myślałam i chciałam. Pierwszy tydzień przesiedziałam w ukryciu bo wyglądałam jak potwór, potem tydzien doprowadzania skóry do porządku, ale w koncu moja skóra jest zbyt delikatna i duac moge stosowac tylko na czole i tam sprawdza sie świetnie.

Edytowane przez Zu7
Czas edycji: 2011-02-13 o 16:43
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując