Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-11, 19:17   #1012
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
ja pomyczalam troche w oliwie z cytryna witamina a i olejkiem rycynowym....jest troszke lepiej, i wcieram herba studio.
postanowilam dac im jeszcze jedna szanse...zanim zaloze zele, bo tak szczerze to mi sie nie chce tylko po prostu nie moge na nie patrzec jak sa takie krotkie i porozdwajane i brzydkie i ....
poczekam do swiąt...jak sie nie naprawia to zele zaloze


hmm.. Marcelina z tego co pamiętam miałaś bardzo ładne paznokcie. Ja miałam założone żele równy rok temu chodziłam do kosmetyczki na uzupełnienie ogólnie miałam paznokcie żelowe ok miesiąca i po zdjęciu ich na początku się ucieszyłam bo były super długie moje naturlane paznokcie ale jak papier zginały sie w każdą strone były tak jakby nasiaknięte woda okropne.. i po 2 dniach wszystkie mi się złamały i musiałam dbać o te paznokcie co mi zostały a były naprawde małe wiec juz sobie powiedzialam nigdy wiecej żeli.

To jest radość na te tygodnie co ma się je na paznokciach a po zdjeciu ich jest horror niestety.
Teraz też myslałam nad tymi żelami że założe i będę miała ładne długe paznokcie ale po 1. to jest drogi interes na założenie dobrych żeli trzeba dac ok 150-200 zł uzupełnienie kosztuje tyle co założenie praktycznie a uzupełniać trzeba mniej wiecej co 2 tyg. wiec na miesiąc wychodzi ok 400 zł. noo strasznie dużo

Więc Marcelina spróbuj odbudować swoje paznokcie napewno nie jest tak strasznie zle z nimi

Edytowane przez Kalunia94
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:20
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując