Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-07, 15:21   #799
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;55284081]Pytam, bo mam mozliwosc przeprowadzki do NY i choc miasto mi sie podoba, to wlasnie nie wydaje mi sie przyjemne do mieszkania na co dzien. Przede wszystkim jest bardzo drogo. Mieszkanie rozmiaru budy dla psa na Manhattanie to koszt 2K $. Normalne mieszkanie, ktore nie bylo wytwornia mety w przeszlosci to koszt okolo 4-8 K $.Do tego wszedzie sa ludzie. WSZEDZIE. Nie da sie przejsc przez Times Square w sobotni wieczor i nie minac minimum 500 osob na 30-metrowym odcinku. Dodatkowo kwestia przestepczosci tez jest nieco przerazajaca. Wiadomo, ze zalezy gdzie mieszkasz itp., ale chyba przedawkowalam HBO, bo ten temat mnie stresuje. No i tak dumam nad tematem. Z jednej strony "Hakuna Matata" i bym pojechala. Z drugiej strony miasto wydaje sie nieco nieprzyjemne dla przecietnego Europejczyka z kontynentu. Co innego byc tam 2 tygodnie, co innego kilka lat.[/QUOTE]
Chyba cię nienawidzę. Ja bym chciała. Jedni lubią inni nie. Jest drogo, brudno, mieszkania w normalnych cenach sa daleko od centrum. Znam kilka par, które mieszkały w NYC i nienawidziły tego miasta, ale znam też takie, które je kochają.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora