Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gwałt
Wątek: Gwałt
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-10, 08:15   #41
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Gwałt

Cytat:
Napisane przez truskawkowa_mambaaa Pokaż wiadomość
jakiś czas temu zostałam zgwałcona... do tej pory sobie radziłam ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy może się gdzieś zgłosić.
tak naprawdę jestem chyba sama sobie winna, wiem że nie powinnam tak mówić ale nie wiem co myśleć. Może opisze sytuację żeby było wszystko jasne, a więc.. pewnego wieczoru zadzwonił do mnie mój były chłopak z pytaniem czy możemy się spotkać, zgodziłam się, miałam nadzieję że może do siebie wrócimy. Wsiadłam do niego do samochodu, wiedziałam nawet czego on chce, zaczęliśmy się całować i wgl. na początku tego chciałam ale w trakcie powiedziałam jasno i wyraźnie NIE, a on robił to coraz bardziej i mocniej mówiąc 'no co nie lubisz tak ostro, boli?' zaczęłam krzyczeć i mówić NIE, w końcu popłakałam się przy nim a on nic. sprawiało mu to coraz większą przyjemność. jakoś udało mi się go odepchnąć. zaczął ciągnąć mnie za włosy pytając - 'zrobisz mi?' trzy razy odpowiedziałam NIE to on ciągnął coraz bardziej. Uderzyłam go a on mi nawet oddał ;/
nie wiem co mam z tym zrobić, on do niczego się nie przyzna, nie minęło od tego momentu dużo czasu ale ja nawet nie wiem czy można to uznać jako gwałt. Ja w końcu mówiłam NIE i płakałam a on robił dalej i coraz brutalniej swoje...
Sama wiedziałaś co będzie, zrobiliście to i wtrakcie mówiłaś że nie. Uważasz że to gwałt? Co oznaczało "nie"? "Nie rob tak", "nie tak szybko"czy "nie chce sie z Toba kochać"? Dla mnie to "nie" to nie wiadomo o co chodzi. Nie byliście razem, zgodziłaś się na seks z nim, potraktował Cię jak dz**ke i tyle

To tylko moja opinia - nie krytykujcie
__________________

Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod

Edytowane przez bez_sensowna
Czas edycji: 2011-08-10 o 08:20
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując