Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gwałt
Wątek: Gwałt
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-10, 09:23   #47
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Gwałt

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Odpowiedz mi na pytanie, proszę: gdybyś się umówią z facetem na randkę "wiedząc co będzie", a jednak nie miała ochoty na pieszczoty i seks i on by to na Tobie wymusił, ignorując Twoje nie, to również uznałabyś, że jesteś sama sobie winna, że to gwałt nie był, bo "wiedziałaś co będzie"?

Jak rozumiem panny młodej podczas nocy poślubnej również nie da się zgwałcić, bo "wiedziała co będzie" biorąc ślub, tak?

Nie tłumacz się tym, że troll, bierz odpowiedzialność za to, co piszesz, bo nie wiesz na bank, czy troll, a temat jest poważny.
Gdybym wiedziała że on chce seksu a ja nie to bym nie poszła na spotkanie, "a jednak nie miała ochoty na pieszczoty i seks " przecież autorka sama napisała że tego chciała. "Dyskusyjne to by mogło być gdyby w połowie stosunku, 5 ruchów przed orgazmem ona powiedziała "a nie, wiesz co, chyba jednak nie mam ochoty" - ja własnie tak widze tą sytuacje.
Rozumiem że chłopak to typ który nie szanuje kobiet i zapewne nie szanował jej w "związku" - może go nawet nie bylo tylko ona tak uważała.


Zaczynam się zastanwiac czy to czasem nie chodziło o pocałunek
__________________

Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod

Edytowane przez bez_sensowna
Czas edycji: 2011-08-10 o 09:29
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując