Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-30, 20:34   #966
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Jestem coraz bardziej chętna na to serum algowe
Mnie oczarował skład, jedyny dylemat to czy kupić gotowy zestaw czy półprodukty, znając życie pewnie ich nie odmierzę

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ale nic zupełnie nie wyszło?Może nie było już bakterii w ropie, czasami tak bywa (czytałam w książce mikrobiologia lekarska).A masz tłustą skórę? Bo stres prowadzi do wiekszego wydzielania hormonów, które powodują ,że skóra się bardziej tłusci.A jak wiadomo bardziej tlusta skora, to lepsze podloze do rozwoju bakterii.Przynajmniej ja to tak widzę.Tylko czemu akurat na brodzie.
Zastanawiam się , co trzeba zrobic zeby dostac od dermatologa retinoid do smarowania?
Mam skore mieszana, ale problem jest na brodzie - a powinien być tez na czole. Mam nadzieje, ze po odstawieniu antybiotyku to coś już nie wróci..
Ja mowie wprost - proszę o zorac, nic innego mi nie pomaga a efekty widzi pani sama. Czuję, że nie rozstanę się z tym środkiem już do końca życia . Co prawda w lato powinno się go odstawić, ale moja broda tego nie przeżyje, poświecę się i będę bawić się wampira
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora