Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-30, 20:46   #971
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Może tam się , nie wiem, zagnieździło?Ja też mam skórę mieszaną.Kurcze ja też bym chciała sprobowac retinoidów, ale w ogóle lekarze nie zwracają uwagi na to co mówie,mowie ze mnie zapycha wszystko laduja zapychacze i tak w kółko;/
Differin to chyba tez retinoid.. dość często go przepisują. Mi kwasy nie służą, wiec poszlam w innym kierunku. Nie wiem jak jest z Toba, nie kazdy toleruje retinoidy. Radzę poczytac posty pani Basi Kwiatkowskiej - niesamowita kobieta, ogromna wiedza.

https://biochemiaurody.fora.pl/

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu jadę dowiedzieć się o cenach badań. Podobno grudki na brodzie i żuchwie świadczą o zespole policystycznych jajników.
Może się skuszę na te algi, ale chyba będę szła na jakiś zabieg do salonu kosmetycznego. Ja mam tylko brodę i żuchwę w przyszczach czoło to raz na ruski rok.
Też czytałam o tym, ale idąc do ginekologa.. no właśnie jestem bardzo nieśmiała.. po odłożeniu antybiotyku jeśli sytuacja się pogorszy nie będę miała już wyboru.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora