Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-26, 16:38   #739
edus82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: DIETA MONTIGNACA - kto sie przylacza?

Cześć Dziewczyny,
witam Was z gorącym zamiarem przyłączenia się do wspólnej diety. Zdecydowałam się na MM bo wiem, że działa (znajoma z pracy jest na niej i schudła naprawde szybko i dużo). Jeśli o mnie chodzi to może być ciężko z efektami i dyscypliną bo strasznie lubię jeść zwłaszcza słodycze, ziemniaki i kuchnia włoska, oj będzie nęcić. właściwie chciałam też zapytać czy ta dieta jest dla mnie, nie chce inwestować w książki, bo mam ich pełen arsenał Gilian McKeith jestes tym co jesz, dwie Dukana, więc narazie chce się przekonać czy mój zapał nie jest słomiany i czy się obędzie bez nowych wydatków. chociaż tak jak czytam na forum to Gilian miała podobną wizję niełączenia składników, tylko w jej diecie tyle dziwnych składników, że albo niedostępne w Polsce, albo koszmarnie drogie. chce schudnąć 10 -12 kg obecnie ważę 62 przy wzroście 162 wiec niedowagi nie mam, od stycznia regularnie ćwicze ( do maja to po 2 godz dziennie ale to efekt rzucenia palenia i chęci odreagowania napięcia niż odchudzania) obecnie 4 godziny tygodniowo
Fajnie też by było czerpać od Was zapał i inspiracje do przygotowywania posiłków, narazie powiesiłam tabele IG na lodówce i mam zamiar tworzyc z tego co mi wolno jesc, no i przestrzegać w miare możliwości zasad niełączenia.
pozdrawiam
edus82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując