Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-13, 07:41   #490
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
oooooo... w zyciu nie slyszalam... a brzmi bardzo interesujaco ... musze poszukac ... u mnie tylko even better dostepny a ten srednio sobie radzi ... przydaloby mi sie cos na przebarwienia co by wspomoglo BB kremy... cos hmmm... mocniejszego a zarazem lagodnego bo zadne kwasy nie wchodza w gre ...
Rozejrzyj się, bo to rzeczywiście dobry produkt
A czemu kwasy nie ?

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
jakie cudowne rzeczy do włosów! Mam pytanie o bananową odżywkę, jeśli dobrze dojrzałam z tbs, jak się spisuje?
Dziękuję
Bananową odżywkę lubię, chociaż hit to żaden nie jest...jest żadka w konsystencji, przyjemnie pachnie bananami (zapach się nie trzyma na włosach) i delikatnie nawilża, wystarczająco by po myciu rozczesać włosy, za słabo jeśli włosy są suche i potrzebują mocniejszego nawilżenia, o odżywieniu czy regeneracji nie wspominając...

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Esterr - fiu, fiu, fiu ale zbiór, tylko pogratulować

Prosiłabym o ocenę produktów made by TBS.

I o ocenę kremu do stóp Neutrogeny.
Dzięki Werka

O odżywce z TBS wyżej...
Masła to mój hicior, jestem im wierna od lat, zwłaszcza sprawdzają się jesienno-zimową porą, wiosną i latem preferuję lżejsze konsystencje . Poza cudownym zapachem, który się utrzymuje na skórze, pięknie natłuszczają i regenerują suchą skórę. W widoczny sposób ją wygładzają i pozostawiają miekką. Żele pod prysznic nie wysuszają i pięknie, apetycznie pachną.
Lotion to bardziej gadżet...ma jak dla mnie, jedynie doraźne działanie, zaletą jest przyjemny zapach i szybka wchłanialność.
Mam jeszcze suchą oliwkę do ciała w sprayu- bardzo fajny produkt, mocno natłuszcza i dość szybko się wchłania, skóra po uzyciu jest mięciutka i gładka...pięknie pachnie i jest wygodna w użyciu .

Krem do stóp Neutrogeny oceniam bardzo dobrze, chyba lepszego nie miałam, Scholle i inne mu nie dorastają. Jak działa nie muszę pisać...to moja kolejna tuba, jedyną wadą jest baardzo tłusta konsystencja i długi czas wchłaniania, dlatego stosuję go na noc (najlepiej założyć jeszcze skarpetki). Jest to typowo zmiękczająco-wygładzający kosmetyk i w tej roli spisuje się doskonale .
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2010-11-13 o 15:02
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując