Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-02, 21:31   #1625
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Piszę z prośbą o poradę. Ogólnie zycie moich włosów toczy się pomiędzy czernią, a średnimi brązami. Dwa lata temu color peelem i rozjasniaczem zeszłam z czarnych włosów do koloru na poziomie 6 i przez długi okres czasu farbowałam się 6Bp z goldwella. Kolor był fajny, ale po dotarło do mnie, że zupełnie nie dla mnie i pasują mi ciemniejsze odcienie. Nałozyłam najpierw ton wyżej - czyli 5Bp. Kolor był super, ale po dwóch tygodniach strasznie się wymywał. Postanowiłam spróbować z matrixami i w ten sposób znowu mam meega czarne wlosy(farbowałam 4N). Na chwilę obecną doszlam do wniosku, że najlepiej czuję się w ciemnych brązach, a nie czerniach. Mam do was kilka pytań, z góry przepraszam, jeżeli pytania i odpowiedzi takie juz padały, ale nie mogę nic konkretnie znaleźć. Otóż:
1. Jeżeli obecnie mam czarny kolor wlosów to wystarczy kąpiel rozjaśniająca, czy uzyć dekoloryzatora(mój kolor docelowy to ciemny brąz)?
2. Zakupiłam matrix socolor 5N i 6N z zamierzeniem ich zmieszania. Może ktoś ma doświadczenia z tymi odcieniami i wie konkretnie jak ten kolor wyjdzie?
kąpiel wystarczy, woda 6% i lecisz.
nie mam doświadczenia w tych odcieniach ale powinno byc spoko bo i tak nie rozjasnisz do blondu...
Cytat:
Napisane przez leviah Pokaż wiadomość
a mogłabym zamiast palette nałożyć gołębi popiel z joanny? odpisz proszę!
nie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując