Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-30, 14:59   #540
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
O super,akurat na Garnier jest promocja w Rossmannie

Tak oglądałam te Alfaparfy i trochę przeraził mnie kolor na próbniku tego 10.21.Wiem że to tylko próbnik,ale chcę uzyskać słoneczny blond(chociaż teraz i tak w sumie będę zadowolona z wszystkiego).Zauważyłam,ż e w popielach nie jest mi do twarzy w dodatku na żywo,na zdjęciach tego nie widać,przebija mi jakiś delikatny glon na odrostach i mop do podłogi na długości
Kochana, tam jest więcej perły. Próbniki są zazwyczaj bez sensu.
Jeśli słoneczny to może coś z 13 po kropce (beż) albo 3 (złoto)?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
I ja wracam - po kolejnym farbowaniu (ostatnio tu pisałam jakoś w lutym). Tym razem 12/0 i 12/1 zmieszałam w zmienionych proporcjach - 20 ml 12/0 i 30 ml 12/1. Wyszło o niebo lepiej niż ostatnio, włosy są ładniej wyrównane. Nie zalatują już rudością, może delikatnie żółcią, ale widzę, że łatwiej będzie to zniwelować fioletowym szamponem niż te ostatnie. Polecam więc Kolestony!

Teraz tylko rozkminiam, co robić następnym razem. Fajny efekt jak na samodzielne farbowanie ale ta woda 12%. Pocieszam się, że to lepsze nawet od najsłabszego rozjaśniacza, ale jak widzę teksty typu "nie palę włosów 12" () to jednak nie jestem już taka zadowolona i boję się, czy krzywdy sobie nie zrobię...
Chociaż nie przeciągam koloru na całość, robię jedynie odrost i spieniam na minutę (ale tylko na odroście, żeby zatrzeć granicę) przy spłukiwaniu. Widzę, że tam, gdzie samą farbą mam farbowane włosy są gładkie, a niżej dużo malutkich włosków sterczących - od rozjaśniacza. Może więc ta 12% nie jest aż taka zabójcza? Dodam, że odrost robię co 1,5 miesiąca spokojnie.
Ano ja bym robiła tylko odrost. No i od czasu kiedy do czasu przeciągala na resztę, dla odświeżenia. Jednak jak robiłam poziom 12 to i tak używałam zawsze tylko 9%- chociaż ciemny odrost za pierwszym farbowaniem był złoty. Wolę jednak zdrowe włosy niż siano.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując