Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-01, 08:34   #2881
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Kaguya pewnie masz racje... Zreszta pamiętam jak podejrzewalas u mnie jasna wiosnę Ja mogę być wiosna bo u mnie w makijażu polysk robi caly efekt. Poza tym zle wyglądam w cięższych podkladach (i to nie kwestia cery), często nawet w lżejszych wyglądam po prostu jakbym sie wytapetowala.
A Ty nie pisałas kiedyś ze lepiej Ci w chłodnych kolorach włosów?

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No właśnie nie jest to proste pytanie, bo dziewczyny to nie wróżki ;-)
Ja mam podobne barwy do Mili Kunis, ale pasują nam inne kolory.. czyli nasze tony w skórze, pigmentacja inaczej reagują na różne barwy. Wyglądamy "kolorystycznie" podobnie, ale jesteśmy różnymi typami.
Podobnie z tą modelką - mogą Ci pasować inne kolory i możesz inaczej reagować. Poza tym to jest pomalowana modelka, zdjęcie jest z sesji, photoshopowane. Nic tam nie widać. Na tym wątku odpowiada się na pytania i samemu mierzyć i tak ewentualnie mogą Ci pomóc
Domyślam sie ze nie jest to takie proste ,tym bardziej że sama od dłuzego czasu jestem pomiedzy dwoma typami
Jednak proszę o zdanie specjalistek na kogo Wam wyglada tamten "zaprzykładowana" pani - z ciekawosci na jaki typ wyglada ze zdjec, z tego co widać, nie wnikając w makijażowe oraz photoshopowe przeróbki...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2015-06-01 o 08:38
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora