Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-02, 18:25   #515
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dokładnie Mloda, każdy kolor ma wersję zimną, neutralną i ciepłą
Ilono, nie patrz czyś latem czy wiosną, ustal czy lepiej Ci w ciepłych czy chłodnych kolorach i wsio
Dokładnie tak, nie musimy się szufladkować Podział na typy kolorystyczne miał byc ułatwieniem, teraz zaczyna być chyba utrudnieniem, bo każda chce sie kurczowo trzymac "swojego" typu, a w makijażu chodzi również o swobodę i łamanie granic Zasada ciepło-zimno też jest do "złamania" - popatrzcie na połaczenia złota ze srebrem, niektóre całkiem fajnie wyglądają. Teraz zreszta mamy nieskończone mozliwosci zmieniania sie - są farby do włosów, mozna sie opalić samoopalaczem i już odstajemy od przyjetego wzorca. Tak samo ze stylizacja - ja np. nie pasuję do zadnego z typów sylwetki, nie jestem ani gruszka, ani klepsydrą, ani jabłkiem, ani zadnym innym, bo tego mam za duzo, tego za mało, tyję nie tam gdzie powinnam etc. Babki na zajeciach stwierdziły, ze nie wiedzą jak mnie zaklasyfikować, a jednak sporo fasonów i kolorów mi pasuje, i dobrze wygladam zarówno w ciepłym, jak i zimnym makijażu, co zresztą widać było po moich watkach Jestem jakimś mutantem i dobrze mi z tym
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora