Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 17:05   #1688
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Adzi Ty używasz podkładów mineralnych prawda?
jakim pędzelkiem nakładasz? Hakuro flap topy nadają się do tego? no i kurde, czy one naprawdę kryją jak normalne podkłady w płynie? są wydajne?
ja nie Adzia ale pzowole sobie odpisac, bo uzywam mineralkow. nakladam pedzlem flat top z EDM. mam tez flata z pixie mineralki to temat rzeka, mnostwo firm i formul, trzeba znalezc odpowiednie dla siebie. ja obecnie uzywam lumiere w formule veena velvet i jestem bardzo zadowolona z krycia
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok dziękuje


Wiesz 3 % to ci przyciemni włoski chyba. Na 6 popiele wychodzą na jasnych włosach dość mocno szaro. Viking chyba jedynie tak szaro nie wyszedł Mi bardzo ładnie wychłodził kolor Garnier 9.1 też na wodzie 6 bo zmniejszyłam, ale z początku było aż siwo
6% wystarczy moim zdaniem, bo ochłodzi i stonuje. A 3 % może zbyt mocno przyciemnić chyba.
o dzieki. sugerowalam sie tym ze kiedy w salonie robie pasemka to na dlugosci fryzjerka bierze 3% a na odroscie 6. ale w obecnej sytuacji moze rzeczywiscie tak bedzie lepiej jak piszesz
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora