Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę czuć się ładna... :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-13, 20:43   #190
charme666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 51
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Nieodparcie kojarzysz mi się z Millą Jovovich...
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...RTN6o9ilBdooH0
Podpatrz u niej makijaż, kształt brwi-tutaj koniecznie udaj się do profesjonalistki, która to dobrze zrobi-sama raczej nie dasz rady-nie piszę tego złośliwie, tylko naprawdę to trzeba umieć zrobić....
Brwi-przyciemnij,najpierw może kup kredkę do brwi ciemny brąz, grafit i podkreśl je-twarz nabierze wyrazu....
Dolną powiekę tzw. linię wodną obrysuj białą kredką-otworzy oko...
Koniecznie tuszuj rzęsy zwłaszcza górne-może Max Factor do niebieskich oczu...
Spróbuj błyszczyk Cherry me Maybelline Baby lips-nada delikatny czerwony kolor wargom...
Kreskę musisz ćwiczyć, tutaj nie ma drogi na skróty ani nikt się za Ciebie nie nauczy, po prostu rysuj, zmywaj, rysuj, zmywaj i tak do wypęku, aż nabierzesz wprawy... koniecznie wywijaj ją do góry, tak jak już jedna z Wizażanek proponowała...-są filmiki w necie-ja też się tak uczyłam i uczę dalej......
Kup róż do policzków, w jakimś chłodnym odcieniu-tutaj musisz sama zdecydować czy lubisz błyszczące czy matowe....
Podpatrz u Milli fryzury i kolor włosów- to jest chłodny brąz, najczęściej dwukolorowy, przełamany ciepłymi refleksami-tego sama nie zrobisz w łazience, taki kolor osiągniesz tylko u fryzjera i to dobrego fryzjera.....
Podpatrz u niej makijaż oczu-też ma opadające powieki.....
Może zamiast kremu BB jakiś dobry podkład, który nie da efektu maski a wyrówna cerę i jej koloryt....na to transparentny puder, róż, podkreślone oczy, usta muśnięte błyszczykiem....

A jakie masz paznokcie, malujesz?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Napisałam odpwiedź i jakiś gniot wyszedł... czemu to się zdublowało?

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Spróbuję jeszcze raz......
No mnie się tak kojarzysz.....ona mogłaby być inspiracją a nie do kalki, bo oryginał jest tylko jeden......
Rany, nie masz zbierać na operację, tylko podpatrzeć sposób malowania oczu-masz bardzo podobne......

Wiesz, dłonie też są wizytówką kobiety, nie tylko umalowana twarz... Może zapuść paznokcie, pomaluj na jakiś inny kolor... jest tyle możliwości.....
charme666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując