Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - hybrydy Mistero Milano
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 22:45   #273
201606241103
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 29
Dot.: hybrydy Mistero Milano

[QUOTE=Gejszalicious;61757 561][QUOTE=tjanka;61747416]
Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość

bosze... jakie ty farmazoniery pleciesz..."

Ojoj...

"bazy i topy z MM są do kitu i wiedzą tu o tym chyba wszyscy, a o dobrych bazach i topach w różnych wątkach tego forum było pisane setki razy. "

Nie wszyscy, bo dochodzą nowe hybydofilki, a i hybrydy się zmieniają skladem, dochodzą nowe firmy . Dziewczyny zadają konkretne pytania w odp. temacie mm. Trzeba odrazu naisać, ze w mm
1. Bazy t topy do kitu
2. Kolorowka na lubiciela, koniecznie z inną lepszą bazą. Odmaczanie kiepskie=trzymanie dobre.

Ja o tym wiem doskonale, uzywam bazy gelish i shellac. I nie narzekam. Dziewczyna zadala konkretne pytanie i ja olano, odsylając przeszukiwać forum na 1000 wątków. Ja w ogole mm ostatnio omijam, i pisze dlaczego.



"Wiara w to, że o jakości produktów danej marki decyduje to jakiej jakości jest baza i top jest, delikatnie mówiąc, mocno naiwna. MM jest tego bardzo dobrym przykładem.
Odnośnie twojego niezadowolenia z MM - gdybyś używała porządnej bazy i topu"

Uzywam, uzywam ,

" to byłabyś z trwałości kolorówki MM bardzo zadowolona."

Trwalosc to nie jedyne kryterium. Ja mam szybko rosnące paznokcie i dluzej niz 2 tyg nigdy hybrydy nie trzymam.


" W domu używam kolorówki różnych firm (Indigo, CZ, Semi, MM) a w pracy tylko MM. I tu i tu baza gelish, top eco/gelish/cuccio.
Z moich obserwacji wynika, że na trwałość mani duży wpływ ma kolorówka (choć kiedyś myślałam, że dobry mani zależy tylko od dobrej bazy i topu). Zaobserwowałam, że lakiery z Indigo i MM dużo lepiej się trzymają niż np. CZ czy Semi. Mojej siostrze i mamie lakiery z Indigo trzymają się mur beton, kolorówka Semilac czy CZ odpryskuje, odwarstwia się od paznokcia itp, zaś u klientek MM na bazie gelish trzyma się nawet 6 tygodni bez podpowietrzeń i odprysków, więc
Bardzo fajna i szczera odpowiedz.

Dla mnie jest oczywistym faktem, ze nie warto inwestować w mm. Moje lakiery kupilam w promocji, uzywam ich czasem, ale szału nie ma. Planuje pozbyć się ich. Jest wiele hybryd lepszych gatunkowo ,z wygodniejszymi buteleczkami, piękniejszymi kolorami.
Obnizka cen o polowe, jak w niedziele, m.b. jedynym powodem inwestycji, bo w regularnej cenie , no nie . Bazy /top nikt rozsądny nie poleca. I na tym kropeczka.
201606241103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując