Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-02, 17:25   #4496
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
TŻ generalnie wpada w lekki popłoch jak widzi kolejne pudła, nieważne czy już opłacone


Oj tam starszy może być zawsze, młodszy już nigdy nie będzie miałam kiedyś 16letniego adoratora, wtedy szczypiorek, a teraz taka dorodna anakonda wyrosła No ale co zrobić u mnie już tylko anakonda na wyłącznosć została

Przyszedł box, miałam nadzieję na jaśniejszy bronzer, a tu znowu dla murzinów tym samym naszła mnie refleksja, że chyba mi nic z tego boxa potrzebne nie było

I wielkie za denko dla Madżesti No i wszystkiego najlepszego dla TŻeta


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Witam się Ale wpadam tylko na chwilkę
W sumie nie mam co powiedzieć, nic nie kupuje, jedynie zuzywam. W sobotę idę brewki zrobić "Na stale"
Życzę miłego dnia a nawet tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jadę na usta, oby wyszła piękne jak zawsze
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora